Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO RUSCA TEREGOVA SI TEREGOVA

Număr anunț
DA33825079
Autoritate contractantă
Comuna Teregova (Primaria comunei Teregova) (CUI 3227246)
Furnizor / câștigător
ROVE - SYSTEMS S.R.L. (CUI 44416633)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.033,25 RON
Valoare atribuită
73.033,25 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
21.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.033,25 RON

din 73.033,25 RON estimat