Atribuită Cumpărare directă

Licențe anuale pentru sistem de vot Televic CONFERO pentru sala de consiliu a Sectorului 1

Număr anunț
DA33825176
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
48515000-1 · Pachete software pentru videoconferinte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.430 RON
Valoare atribuită
56.430 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.430 RON

din 56.430 RON estimat