Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese franare

Număr anunț
DA33826214
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
LEADER AUTO PREMIUM SRL (CUI 29130378)
Cod CPV
34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.020 RON
Valoare atribuită
6.020 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.020 RON

din 6.020 RON estimat