Atribuită Cumpărare directă

Pachet cupe și medalii Festival Internațional de Șah 2023 Satu Mare

Număr anunț
DA33826634
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Satu Mare (CUI 22134216)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.047,06 RON
Valoare atribuită
3.047,06 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.047,06 RON

din 3.047,06 RON estimat