Atribuită Cumpărare directă

UC-CONTROL - Reactivi de control ptr. analizor urina UC-1000

Număr anunț
DA33826990
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457 RON
Valoare atribuită
1.457 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
18.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.457 RON

din 1.457 RON estimat