Atribuită Cumpărare directă

Centura siguranta bust dreapta/Centura scurta dreapta + stanga, scurta si lunga mijloc - Kartsana

Număr anunț
DA33827078
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.020 RON
Valoare atribuită
8.020 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.020 RON

din 8.020 RON estimat