Atribuită Cumpărare directă

Pungi cu fermoar (zip) resigilabile 200x200 mm

Număr anunț
DA33827092
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI 10300854)
Furnizor / câștigător
AXA DESIGN SRL (CUI 14547645)
Cod CPV
18937100-7 · Saculete de ambalaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.724,90 RON
Valoare atribuită
1.724,90 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.724,90 RON

din 1.724,90 RON estimat