Atribuită Cumpărare directă

Baliză direcțională, 25 x 100 cm, greutate de 18kg

Număr anunț
DA33827398
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,14 RON
Valoare atribuită
899,14 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,14 RON

din 899,14 RON estimat