Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA33827486
Autoritate contractantă
PENITENCIAR-SPITAL CONSTANTA - POARTA ALBA (CUI 11664802)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,50 RON
Valoare atribuită
835,50 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,50 RON

din 835,50 RON estimat