Atribuită Cumpărare directă

MORFINA 20MG/ML 1ML*5FIOLE ZENTIVA

Număr anunț
DA33827581
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,10 RON
Valoare atribuită
136,10 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
21.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,10 RON

din 136,10 RON estimat