Atribuită Cumpărare directă

51B2H00 CARTUS TONER BLACK (8500 PAG) ORIGINAL LEXMARK MS417 MS517 MS617 MX417 MX517 MX617

Număr anunț
DA33827751
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,93 RON
Valoare atribuită
789,93 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,93 RON

din 789,93 RON estimat