Atribuită
Cumpărare directă
Trusa standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML
- Număr anunț
- DA33827869
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
- Cod CPV
- 33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.670,56 RON
- Valoare atribuită
- 3.670,56 RON
- Data publicării
- 16.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.