Atribuită Cumpărare directă

Curs specializare Schelar COD COR721432

Număr anunț
DA33827985
Autoritate contractantă
NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
Furnizor / câștigător
SKILL TRAINING (CUI 31337856)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
18.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat