Atribuită Cumpărare directă

Echipamente

Număr anunț
DA33828064
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.302,27 RON
Valoare atribuită
45.302,27 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.302,27 RON

din 45.302,27 RON estimat