Atribuită
Cumpărare directă
REPARATII ACOPERIS BLOCURI ANL - PANAIT CERNA
- Număr anunț
- DA33828135
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 16254102)
- Cod CPV
- 45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185.796,57 RON
- Valoare atribuită
- 185.796,57 RON
- Data publicării
- 16.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.