Acasă · Licitații
· Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Cască de protecție a capului multifuncțională cu lanterna, ochelari de protecție și protecție urechi
- Număr anunț
- DA33828174
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.080 RON
- Valoare atribuită
- 30.080 RON
- Data publicării
- 16.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.