Atribuită Cumpărare directă

Achizitie licenta retail microsoft office 2021 professional 14 buc

Număr anunț
DA33828280
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE BIHOR (CUI 11320930)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.720 RON
Valoare atribuită
27.720 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.720 RON

din 27.720 RON estimat