Atribuită
Cumpărare directă
Cutie cutii caseta metalica metalice pentru 93 chei 300x240x80mm 300*240*80mm DONAU GRI
- Număr anunț
- DA33828321
- Autoritate contractantă
- Aeroportul International Brasov-Ghimbav RA (CUI 41940179)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 44421700-4 · Cutii si dulapioare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,36 RON
- Valoare atribuită
- 387,36 RON
- Data publicării
- 16.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.