Atribuită Cumpărare directă

Amenajare spațiu verde cu gazon si sistem de irigatie

Număr anunț
DA33828391
Autoritate contractantă
COMUNA GORGOTA (CUI 2845354)
Furnizor / câștigător
VIVAI PIANTE MCS S.R.L. (CUI 46217475)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
18.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat