Atribuită Cumpărare directă

Desalgine C, 30 L

Număr anunț
DA33828432
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,23 RON
Valoare atribuită
567,23 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
18.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,23 RON

din 567,23 RON estimat