Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere 3 locuri de parcare

Număr anunț
DA33828598
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI 17344491)
Furnizor / câștigător
UNIREA SHOPPING CENTER SA (CUI 328521)
Cod CPV
63712400-7 · Servicii de parcare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.400,92 RON
Valoare atribuită
12.400,92 RON
Data publicării
17.08.2023 11:09
Data finalizării
21.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.400,92 RON

din 12.400,92 RON estimat