Atribuită Cumpărare directă

CARNE DE PASARE

Număr anunț
DA33828886
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.358 RON
Valoare atribuită
23.358 RON
Data publicării
17.08.2023 11:09
Data finalizării
18.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.358 RON

din 23.358 RON estimat