Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM COMANDA 198/10-08-2023

Număr anunț
DA33828977
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.422 RON
Valoare atribuită
6.422 RON
Data publicării
17.08.2023 11:09
Data finalizării
18.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.422 RON

din 6.422 RON estimat