Atribuită Cumpărare directă

Panou Led Aplicabil, 120W, 6000K, Alb

Număr anunț
DA33829211
Autoritate contractantă
TEATRUL TINERETULUI PIATRA NEAMT (CUI 2613427)
Furnizor / câștigător
ATLANTIC LOGISTIC CONCEPT S.R.L. (CUI 43286659)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,27 RON
Valoare atribuită
193,27 RON
Data publicării
17.08.2023 11:09
Data finalizării
21.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,27 RON

din 193,27 RON estimat