Atribuită Cumpărare directă

Detergent rufe, Solutie Geam,Hartie igienica,Burete Inox,Clor 1LDezinfectant Clorom,Degresant 5L

Număr anunț
DA33830432
Autoritate contractantă
COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,83 RON
Valoare atribuită
695,83 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,83 RON

din 695,83 RON estimat