Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare aeronavă fără pilot la bord - dronă DJI MAVIC 2 ENTREPRISE ADVANCED

Număr anunț
DA33830881
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514140-9 · Servicii de asigurare a aeronavelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.574 RON
Valoare atribuită
3.574 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.574 RON

din 3.574 RON estimat