Atribuită Cumpărare directă

TRYPSIN-EDTA SOLUTION 1 + COLLAGENASE TYPE I + TRYPSIN-EDTA SOLUTION 0.25%

Număr anunț
DA33831276
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,68 RON
Valoare atribuită
877,68 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,68 RON

din 877,68 RON estimat