Atribuită Cumpărare directă

Centrala termica pe lemne THERMOSTAHL MCL 150 - 174 kW

Număr anunț
DA33831310
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI 14631150)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.730 RON
Valoare atribuită
27.730 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.730 RON

din 27.730 RON estimat