Atribuită Cumpărare directă

Bloc pneumatic complet pentru ventilator de transport Medumat Transport

Număr anunț
DA33832882
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.638 RON
Valoare atribuită
34.638 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.638 RON

din 34.638 RON estimat