Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto

Număr anunț
DA33833318
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.550 RON
Valoare atribuită
3.550 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.550 RON

din 3.550 RON estimat