Atribuită Cumpărare directă

consultanta in elaborare documentatie finantare si consultanta in managementul investitiei I3.3

Număr anunț
DA33834296
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
TRIO CONSULTING S.R.L. (CUI 17147864)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.714,28 RON
Valoare atribuită
85.714,28 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.714,28 RON

din 85.714,28 RON estimat