Atribuită Cumpărare directă

Kures - lupte traditionale 20 August

Număr anunț
DA33834553
Autoritate contractantă
uniunea democrata a tatarilor turco musulmani din romania (CUI 4707528)
Furnizor / câștigător
ATEŞ-DIL BUSINESS S.R.L. (CUI 44652952)
Cod CPV
15321000-4 · Sucuri de fructe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.200 RON
Valoare atribuită
23.200 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.200 RON

din 23.200 RON estimat