Atribuită Cumpărare directă

Consultanta Cerere Finantare-Programul national consolidare cladiril- Sc Sf Voievod Stefan.cel Mare

Număr anunț
DA33834557
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
SMART CONSULT & COACHING S.R.L. (CUI 41086247)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat