Atribuită Cumpărare directă

DISC DEBIT EXTRA GER125X1X22.23 + PENSULA 20 MM + Pensula pentru vopsea lat 4cm

Număr anunț
DA33834851
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,60 RON
Valoare atribuită
197,60 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,60 RON

din 197,60 RON estimat