Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE GREBLA

Număr anunț
DA33834861
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44511340-0 · Greble (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,60 RON
Valoare atribuită
670,60 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,60 RON

din 670,60 RON estimat