Atribuită Cumpărare directă

Jardiniera

Număr anunț
DA33834974
Autoritate contractantă
SALUBRITATE-URZICENI (CUI 41685602)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.690 RON
Valoare atribuită
11.690 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.690 RON

din 11.690 RON estimat