Atribuită
Cumpărare directă
INITIERE IN PATINAJ SCOLAR
- Număr anunț
- DA33835136
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA CLUB SPORTIV FELCSIK SK (CUI 32081151)
- Furnizor / câștigător
- ANTAL L. NORBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 44629518)
- Cod CPV
- 80100000-5 · Servicii de invatamant primar (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.