Număr anunț
DA33835281
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
VIGASO SRL (CUI 15353175)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,36 RON
Valoare atribuită
103,36 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,36 RON

din 103,36 RON estimat