Atribuită Cumpărare directă

Patafix-bloc adeziv Hold-Tu/blister UHU

Număr anunț
DA33835556
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE TOMEGEA" BOROAIA (CUI 14162851)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,50 RON
Valoare atribuită
370,50 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,50 RON

din 370,50 RON estimat