Atribuită
Cumpărare directă
amenajare trotuare pietonale aferente D.J. 642 (partea de est) sat Islaz, comuna Islaz, jud. TR
- Număr anunț
- DA33835902
- Autoritate contractantă
- Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
- Furnizor / câștigător
- JASMINE GRAND S.R.L. (CUI 42975647)
- Cod CPV
- 45233340-4 · Lucrari de fundatie pentru trotuare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747.976,05 RON
- Valoare atribuită
- 747.976,05 RON
- Data publicării
- 17.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.