Atribuită Cumpărare directă

Bilet de avion Cluj-Lisabona, 03.09-09.09.2023

Număr anunț
DA33835904
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
HAPPY TRAVEL AGENCY SRL (CUI 18956596)
Cod CPV
60440000-4 · Servicii aeriene si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.310 RON
Valoare atribuită
11.310 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
17.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.310 RON

din 11.310 RON estimat