Atribuită Cumpărare directă

Pubela cu rotile Napochim, galbena, 240l

Număr anunț
DA33835934
Autoritate contractantă
Aeroportul International Brasov-Ghimbav RA (CUI 41940179)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
631,92 RON
Valoare atribuită
631,92 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

631,92 RON

din 631,92 RON estimat