Atribuită Cumpărare directă

Furnizare dezumidificator, umidificator si termohigrometru

Număr anunț
DA33836118
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.664,35 RON
Valoare atribuită
7.664,35 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.664,35 RON

din 7.664,35 RON estimat