Atribuită Cumpărare directă

Oferta CASCO CENTRUL DE CULTURA SI ARTA AL JUD. SALAJ

Număr anunț
DA33836140
Autoritate contractantă
Centrul de Cultura si Arta al Judetului Salaj (CUI 27471271)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.191,20 RON
Valoare atribuită
2.191,20 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.191,20 RON

din 2.191,20 RON estimat