Atribuită Cumpărare directă

Scanner scaner Czur ET 25 PRO Viteza de procesare software imbunatatita | Senzor HD CMOS | Camera 2

Număr anunț
DA33836141
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.783 RON
Valoare atribuită
2.783 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.783 RON

din 2.783 RON estimat