Atribuită Cumpărare directă

Servicii de livestreaming (transmisie de date/live) pentru sprijinirea comunicării în diverse evenim

Număr anunț
DA33836175
Autoritate contractantă
Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
Furnizor / câștigător
ANVERGURA PRODUCTION SRL (CUI 33682036)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.200 RON
Valoare atribuită
22.200 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.200 RON

din 22.200 RON estimat