Atribuită Cumpărare directă

Saltea saltel antiescara cu compresor 200x90x7 cm sustine maxim 130 kg

Număr anunț
DA33836312
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.934,70 RON
Valoare atribuită
1.934,70 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.934,70 RON

din 1.934,70 RON estimat