Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4, 80g , 500coli/top IK Copy Paper
- Număr anunț
- DA33836536
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.167 RON
- Valoare atribuită
- 4.167 RON
- Data publicării
- 17.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.