Atribuită Cumpărare directă

Sistem PC Printfleet All in one, i3-1115G4, SSD 256GB, 8GB DDR4 RAM + upgrade

Număr anunț
DA33836539
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
PRINTFLEET S.R.L. (CUI 43257769)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.276 RON
Valoare atribuită
6.276 RON
Data publicării
17.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.276 RON

din 6.276 RON estimat