Atribuită
Cumpărare directă
RUCONEST CT*1 FL PULBERE*2100 UNITATI+1 FL*20 ML SOLVENT+KIT ADMINISTRARE
- Număr anunț
- DA33836656
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.329,32 RON
- Valoare atribuită
- 7.329,32 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.